מוצרים נלווים

מוצרי זמרים

מבית ספר למוזיקה לבית, מאולפן הקלטות לחדר ההלבשה מאחורי הקלעים מכשיר ה- , VT-12 הוא בגודל כיס משמש כמאמן קולי נייד. בעל מגוון תרגילים מובנים ומחממים לשיפור איכות הקול , ה- VT-12 מספק ניתוח קול בזמן אמת על ידי מדידת פרמטרים הקוליים של המשתמש .
לרכישה

VT-12

לבצע חימום קולי מבלי להפריע לסביבה
לרכישה

BELTBOX

מוצרים לחולים נוירולוגיים

מכשיר EMST נועד לחזק את השרירים המעורבים בשיעול, בליעה ונשימה ע"י חיזוק השרירים האחראים. חולים במחלות עצביות כגון פרקינסון, טרשת נפוצה, ALS, הנטינגטון ועוד יכולים לשפר את פעילות שרירי הבליעה ע"י אימון במכשיר זה בצורה פשוטה ויעילה. נדרשת הדרכה של קלינאית תקשורת.
לרכישה

EMST 150 Expiratory Muscle Strength Trainer

מכשיר לחיזוק שרירי נשימה ושיפור נשימה על ידי קידום נשימה סרעפתית (בטן). המכשיר מיועד לחולים במחלות עצביות כגון פרקינסון, טרשת נפוצה, ALS, הנטינגטון ועוד. מטרתו לשפר את פעילות שרירי הנשימה ולאפשר הפקת שיעול חזק.
לרכישה

THE BREATHER

מגביר קולי

המגבר הקטן נועד להגברת עוצמת הקול ללא מאמץ מצד המשתמש. המגבר שומר על צליל קול נקי מרעשים וללא עיוות קולי, עוצמת המקסימום של המכשיר היא 10 וואט, עוצמה זו מתאימה לחדר גדול כמו כיתה או אולם הרצאות . ניתן לחבר את המדונה לחגורה או לענוד על הצוואר . כולל יציאות יציאת USB ו- Micro SD. מתאים לניגון קבצי MP3.
לרכישה

Zoweetek Portable Rechargeable Mini Voice Amplifier